«Як керівнику за 3-4 тижні самостійно підвищити продажі хмарних рішень Microsoft на 20-30% без додаткових вкладень у просування»


— Ваші менеджери відчувають труднощі при продажах хмарних рішень Майкрософт «звичайним» клієнтам?
— Вони не знають, як презентувати, як донести вигоду, щоб продати їх дорого і без знижок власникам бізнесу та ТОП-ам, які не розбираються в IT?
— Хочете отримати дієву технологію для істотного збільшення продажів цих рішень просто за рахунок ресурсів своєї команди продажів?
— Тренінги із продажів не приносять бажаного результату у вигляді підвищення об’єму продаж
 
Тоді зареєструйтеся і візьміть участь в майстер-класі
«Як керівнику за 3-4 тижні самостійно підвищити продажі хмарних рішень Microsoft на 20-30% без додаткових вкладень у просування»
Який складається із двох частин:
Частина перша: Основні принципи самостійного підвищення продажів, технологія підвищення продажів із використанням потенціалу своєї команди. Валерій Пожидаєв.
Частина друга: Ефективні інструменти підвищення продажів, які розроблені сумісно із Microsoft, які можна застосувати вже завтра. Валерій Глубоченко.
Для кого майстер-клас (хто отримає максимальну користь):
— Керівників відділів продажів;
— Комерційних директорів;
— Власників компаній;
— Керівників проектів.
Про рішення яких проблем будемо говорити на майстер-класі:

 • Чому, скільки б не розповідав керівник своїм продавцям, як правильно продавати, ситуація не змінюється;
 • Тренінги по переговорах та по продажах, які є на ринку, є не інвестицією, а – марнотратством;
 • Для введення в посаду нового продавця потрібно затратити 6-8 місяців, і не факт, що вій досягатиме потрібних результатів
  — Чому продажі хмарних рішень Microsoft ростуть не так швидко, як хотілося б.
  — Які перешкоди є у продавців при їх продажах, і як їх швидко подолати
  — Чому ті навички ведення переговорів, які є у ваших продавців, вже застаріли, і як їх «перезавантажити», щоб продажі росли.
  — Як успішно і багато продавати складні хмарні рішення «звичайним» клієнтам, які не розбираються в IT технологіях і термінології.

 
Ці проблеми — звичні, і раніше вирішити їх було дуже складно і дорого.
Однак, завдяки сумісному проекту із Microsoft, з’явилося оптимальне рішення!
 
Зареєструйтесь на майстер-клас просто зараз

Ведучі майстер-класу:

Валерій Глубоченко.

— Перемовник — практик, який укладає мільйонні контракти. «Золотий тренер з продажу» 2013 і 2015 років. за версією конференції «B2B Mаster»;
— Один з кращих тренерів по переговорів і один з творців тренінгового ринку України;
— Творець системи переговорів і технології тренувань «Sales Master», яка конкурує з кращими світовими аналогами. А також створив кілька НОУ-ХАУ в області переговорів і навчання перемовників
— Заходи Валерія відвідали більше 25000 чоловік.
— Проходив навчання на семінарах і тренінгах в Україні і за кордоном.
— Навчався у міжнародних бізнес-тренерів — Марка де Юліо, Патріка Валтейна (консалтингова компанія «U-MAN», Бельгія) і Майкла Бенга («Міжнародна Школа Продажів», Англія).
— Має сертифікат за завершення спеціального семінару з навчання Консультантів Перформа СНД. Побував майже на всіх континентах Землі, а також відвідав всі сім нових чудес світу.
— IT компанії, з якими працював Валерій — «Microsoft», «Навігатор», «Hewlett-Packard», «Інком», «АМІ», «Mgid», «BGS-Solutions», «Cігейтер Україна», «E-com» «Ciklum», «GlobalLogic», «Data Group», «Ліга Закон», «System Group» і багато інших.
 

Валерій Пожидаєв
— керуючий партнер компанії «Sellclones». Компанія володіє унікальною технологією тренувань продавців «Sales Master». Аналогів по ефективності на території СНД — немає.
Завдяки цьому, консалтингові проекти з підвищення продажів за рахунок поліпшення переговорних навичок менеджерів, пройшли в більш ніж 280 національних і міжнародних компаніях з 87 сегментів. В основному це компанії — лідери в своїх сегментах ринку.
Серед них: Microsoft, DANONE, HP, ROSHEN, Mondelez, Syngenta, Grundfos, AB Металл Групп, ULMA, Henkel, Unilin, MetLife, JHONSON & JHONSON і т.д.
Валерій — сам успішний перемовник і керівник з більш ніж 20-ти річним досвідом переговорів. Пройшов шлях від торгового представника до ТОП менеджера. Працював в FMCG і B2B компаніях. У його підпорядкуванні знаходилися відділи продажів до 150 чоловік.
 

Місце проведення: 
м. Київ, вул. Жилянська, 75, офіс Майкрософт
Увага! Кількість місць обмежена! Перевагу мають ті, хто зареєструвався раніше.
Дата проведення: 23 жовтня 2017
Тривалість і час проведення: із 10:00 до 12:00. Реєстрація починається з 9:30.